"" Blog

Wyjazdy firmowe busem

Wyjazdy biznesowe, konferencje, szkolenia czy imprezy integracyjne to powody, dla których najczęściej wynajmujemy bus lub autokar. Szeroka oferta przewoźników, adresowana do przedsiębiorców, pozwala dopasować konkretny pojazd do możliwości klienta, planowanej trasy oraz ilości pasażerów.

Czytaj Dalej…

Busem do Amsterdamu

Amsterdam, ze względu na bogactwo oferowanych atrakcji turystycznych, rozrywkowych i kulturalnych, a także położenie względem Polski, to jedna z najczęściej wybieranych destynacji na długie weekendy, imprezy firmowe, wieczór panieński i wieczór kawalerski albo po prostu spontaniczny wypad z paczą znajomych.

Czytaj Dalej…

Bus na imprezę integracyjną

Impreza integracyjna to okazja do zapoznania ze sobą pracowników firmy i stworzenia między nimi więzi, które polepszą efektywność zespołu. Agencje eventowe, hotele i gospodarstwa agroturystyczne oferują coraz więcej atrakcji dla uczestników imprez integracyjnych w całej Polsce i poza nią. Planując imprezę firmową nie zapominajmy o logistyce. Tu idealnie sprawdzi się bus dla firm.
Czytaj Dalej…

Bus czy autokar, czyli wygodny transport do Niemiec

Mając w planach podróż za zachodnią granicę, bardzo często zadajemy sobie pytanie, czym lepiej jest podróżować. Firmy przewozowe mają do dyspozycji zarówno autokary, jak i busy. Oba środki lokomocji mają swoich przeciwników i zwolenników. Sprawdźmy, którym z nich transport do Niemiec będzie najwygodniejszy.

Czytaj Dalej…