"" KW-Transport Oleśnica

O firmie

„KW Transport” to firma, która od kilku lat świadczy usługi w zakresie transportu międzynarodowego osób.
W swojej ofercie posiadamy również wynajem busów 9-cio osobowych, dostawczych oraz autolawet z kierowcą lub bez.
Naszą specjalnością są jednak przewozy do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji i Szwajcarii. Dwa razy w tygodniu przewozimy kilkadziesiąt osób z terenu Dolnego Śląska, części Wielkopolski oraz Wieruszowa i okolic za granicę i z powrotem. Nasze biuro znajduje się w Oleśnicy przy ul. Lwowskiej 11 – skrzyżowanie ul. Lwowskiej i 11-go Listopada tuz przy przejściu dla pieszych. Posiadamy licencję na transport międzynarodowy osób nr 0001622.

Dysponujemy wysokiej klasy mikrobusami FORD CUSTOM w wersji TREND, RENAULT TRAFIC Black Edition oraz VW w wersji Caravelle wyposażonych w komfortowe, pokryte welurową w kolorze ciemnografitowym tapicerką siedzenia , wyposażone w podłokietniki i wzmocnione podparcie lędźwiowe oraz przyjazne i dobrze rozplanowane wnętrze, które zapewni pasażerom oraz kierowcy luksusowe warunki. Szereg nowych elementów wyposażenia i schowków zapewnia najwyższy poziom wygody podróżowania: oddzielna dla przedniej i tylnej części kabiny klimatyzacja, gniazdka elektryczne 12V, umożliwiające pracę na komputerze lup ładowanie telefonu podczas podróży. Bezpieczeństwo zapewni System Kontroli Trakcji ESP z układem antypoślizgowym ASR, jak również bardzo przydatne czujniki wspomagające parkowanie, nawigacja Carminat TomTom dzięki której kierowca otrzymuje najnowsze informacje drogowe o korkach, wypadkach, zamkniętych drogach. oraz monitoring GPS, który pozwala jeszcze szybciej dotrzeć do celu podróży zapewniając bezproblemową jazdę i większe bezpieczeństwo.

„KW Transport” to 100% gwarancji komfortu podróży, rzetelności i jakości usług. Każda podróż, niezależnie od jej rodzaju, będzie się odbywała pod znakiem wyrafinowania, komfortu i bezpieczeństwa. My nie odwołujemy kursu. Nasi pasażerowie mogą być pewni, że zawsze dowieziemy ich bezpiecznie do celu. Ceniąc czas naszych klientów staramy się układać kurs tak by zapewnić możliwie jak najkrótszy czas przejazdu. Zadowoleni i ponownie korzystający z naszych przejazdów klienci świadczą o jakości naszych usług.