"" Busy do Niemiec - KW-Transport Oleśnica

Busy do Niemiec

Nasze przewozy do Niemiec i z powrotem odbywają się dwa razy w tygodniu. Obsługujemy klientów z województwa dolnośląskiego – w szczególności z Oleśnicy, Dobroszyc, Twardogóry, Międzyborza, Sycowa, Bierutowa, Wrocławia oraz m. in z Jelcza Laskowic, Oławy, Trzebnicy, Milicza, Żmigrodu, Wołowa, Obornik Śl., Środy Śląskiej, Lubina, Legnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry i mniejszych miejscowości, z części województwa wielkopolskiego – Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Krotoszyn, Rawicz, Odolanów, Ostrzeszów, Kępno i mniejsze miejscowości oraz z części województwa łódzkiego – Wieruszów, Wieluń, Sieradz i okolice.
Naszych Klientów zabieramy ze wskazanego adresu i zawozimy w dokładnie podane miejsce. Wybieramy zawsze najkrótsze trasy. Dbamy o możliwie krótki czas przejazdu, mając zawsze na uwadze bezpieczeństwo oraz obowiązujące przepisy.
Rezerwacji można dokonać osobiście w biurze, telefonicznie, smsem, poprzez wiadomość na Facebook bądź przez formularz na stronie. Klienci otrzymują potwierdzenie rezerwacji, zaś dzień przed wyjazdem kontaktujemy się i przekazujemy szczegółowe informacje o godzinie wyjazdu.

ORGANIZACJA WYJAZDÓW:
Wyjazdy z Polski: wtorki i piątki (godziny poranne)
Wyjazdy z Niemiec: środy i soboty (godziny poranne)
* W okresach przedświątecznych terminy mogą ulec zmianie

CENA ZA PRZEWÓZ W JEDNĄ STRONĘ:
Cena biletu zależy od miejscowości początkowej oraz miejscowości docelowej
* Przy płatności z góry w dwie strony oferujemy rabaty
* Dla stałych klientów oferujemy kupony rabatowe