"" Przewozy busem do Niemiec – idealna opcja na weekendową wycieczkę

Przewozy busem do Niemiec – idealna opcja na weekendową wycieczkę

Szukasz niebanalnego pomysłu na spędzenie weekendu z przyjaciółmi i rodziną, gdzie poznasz nowe miejsca i zwiedzisz nowe zakątki? Wybierz grupowe przewozy busem do Niemiec – wystarczy jeden telefon, a w ustalony dzień przyjedzie po Was komfortowy pojazd, który zabierze Was w podróż spod samych drzwi domu!

Przewozy busem do Niemiec dla grup zorganizowanych

Oferowane przez nas przewozy busem do Niemiec świadczone są za pomocą komfortowych 8-osobowych pojazdów. Wystarczy zebrać grupę znajomych, by na cały weekend wyskoczyć za zachodnią granicę, a nawet jeszcze dalej. Takie wycieczki są bardzo popularne dla mieszkańców Dolnego Śląska. Wielu przewoźników, w tym Koleje Dolnośląskie, posiadają specjalną ofertę na przejazdy do Niemiec. Niewielu jednak świadczy usługę odbioru „spod drzwi”. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, Wałbrzychu, Jeleniej Górze lub okolicach często wystarczy jeden telefon, by w wybrany przez Ciebie dzień przyjechał po Was bus.

Zobacz Drezno, Frankfurt lub Hannover

Przewozy busem do Niemiec nie trwają długo. Oleśnicę czy Wrocław dzielą od Drezna jedynie 270 kilometrów i niecałe 3 godziny jazdy. Bez problemu można wyjechać z samego rana, by wieczorem dotrzeć z powrotem do domu. Przy dalszych miejscowościach konieczne może być zorganizowanie sobie noclegu i powrót dnia następnego. Korzystając z usługi „od drzwi do drzwi” dla grupy zorganizowanej, można wskazać konkretny adres na terenie Niemiec, pod który chcecie dojechać. Może być to hotel albo pensjonat. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzicie czas, który możecie poświęcić na zwiedzanie.

Tanie przewozy busem do Niemiec

Wynajem busa ma jeszcze jedną dość ważną zaletę – jest o wiele tańszy niż analogiczna podróż dwoma samochodami. Nie są potrzebni kierowcy, a także nie trzeba przejmować się wypitym napojem alkoholowym przed przejazdem. Pokaźny bagażnik zmieści wszelki bagaż, czego nie można powiedzieć o niewielkich samochodach osobowych. By komfortowo spędzić weekend w Niemczech, potrzebne byłoby auto typu kombi, które nie wszyscy posiadają.

Pogoda jest iście letnia, słońce dopisuje. Jeśli szukasz niesamowitych wrażeń, zdecyduj się na wycieczkę do Niemiec. Komfortowo, szybko, pod same drzwi. Możemy przyjechać busem także do Kalisza lub Rawicza w województwie wielkopolskim, jak i do Wielunia czy Sieradza.